top menu separator
 • UA
 • RU
 • Вгору

  Життя – це завжди вибір.


  Ваш правильний вибір —
  студія італійських кухонь Цезар

  Отримати консультацію фахівця в робочий час с 1000 до 1800

  Студія Цезар
  та її засновник

  Засновник салону Дмитро Настасюк розпочав свою діяльність у 1993 р. з роботи в одній з перших в Україні компаній з продажу італійських меблів «Sun-Group».

  Ринок після розвалу Союзу розвивався, конкурентів компанії практично не було, а клієнтів було багато. Тому доводилося працювати по 12 годин на добу, навчатись на ходу, виконувати функції одразу кількох співробітників. Понять «кухня під ключ», «кухня в шпоні», «модерн», «лофт» тощо тоді ще не існувало.

  Дмитро працював на всіх ключових позиціях у компанії: займався продажем, оформленням замовлень, складським обліком, дефектацією меблів, рекламою. Таким чином, йому вдалося отримати глибокі знання про труднощі та механізми керування меблевою фірмою.

  Пізніше, працюючи в Торговому Домі «Каштан», Дмитро сфокусувався на проєктуванні та продажу кухонних меблів, а також досконально вивчив ринок побутової техніки, оскільки грамотно підібрана техніка є невід'ємною складовою сучасної кухні.

  Тоді ж відточилося вміння чути та розуміти клієнта, консультувати на стадії ремонту, сформувався власний стиль роботи та з'явилося відчуття, що треба задуматися про створення власного салону.

  «Вихід у світ» нового салону з амбітною назвою «Цезар» відбувся 2015 р.

  Салон відразу ж посів вигідну позицію серед конкурентів, обравши своїм напрямком експертний підхід до створення неповторної, зручної та сучасної кухні для людей, які цінують свій комфорт та бажають жити в ногу з часом.

  Клієнти бувають різні, і всі вони по-своєму класні, зі своїми настроями, вдачею, острахами, ідеями та архітекторами чи дизайнерами, для яких важлива кухня та її ціна, які, можливо, шукають ексклюзив або хочуть замовити кухню як на фото.

  Бува цікаво не тільки створити кухонну композицію, яка б задовольняла параметрам приміщення і виглядала ефектно, але й задовольнити всі Ваші побажання. У результаті, прийшовши за модною кухнею в салон Цезар, наш замовник отримує чудові пропозиції столів та стільців від Misura Emme. Всі ці обговорення відбуваються у нашому затишному салоні кухонь за круглим столом (Misura Emme), де з нами діляться своїми вподобаннями замовники та їхні архітектори.

  За весь час нашої роботи нам вдалося завоювати не лише бездоганну репутацію,
  а й довіру та повагу своїх клієнтів, викликаючи інтерес покупців
  великим вибором та постійними новинками асортименту.

  Ми завжди прагнемо знайти та привезти для Вас все найцікавіше, найгарніше, оригінальне, унікальне, що пропонує світ італійської меблевої моди.

  Будемо дуже раді бачити вас серед наших задоволених та вдячних покупців.

  Ми знаємо, чим здивувати найвибагливіших та уважних!

  Замовте попередній прорахунок
  Залишіть заявку і з вами зв'яжеться наш менеджер
   Доставка
   та оплата

   Замовлений товар доставимо в обговорений термін, у будь-яку точку світу

   Як відбувається оплата Аванс складає 70% вартости замовлення, 100% оплата при отриманні.

    Гарантія, яку
   ми надаємо

   Ми відповідаємо за весь проданий товар. Ми також декларуємо, що товар має европейський сертифікат якости.

   Надаємо 1 рік гарантії на весь асортимент реалізованої продукції.

   Ми працюємо лише «під ключ» і несемо за це відповідальність

   Фабрики, з якими
   ми працюємо

   Наш салон Цезар працює з великою кількістю виробників кухонних меблів Італії, Німеччини. Тут Ви знайдете все – від добротної консервативної класики до парадоксального та зухвалого авангарду, на будь-який статок та смак. Cesar, Binova, Modulnova, Castagna та ін. Від найпрестижніших елітних кухонь до «кухня недорого».

   Хотілося б зазначити деякі з них, як фабрики з цікавою історією розвитку, орієнтуючись на «ціну за метр».

   Cesar

   Cesar — ​​це фабрика, чия продукція реалізується у Європі, а й далеко за океаном (США, Австралія, Японія). Гадаю, що звичайного споживача не дуже цікавить рік створення фабрики та її засновник. Коли в 70-х роках минулого століття наші батьки стояли роками в «черзі за кухнею», і поняття «кухня на замовлення», «дизайн кухні» не існувало, люди хотіли просто кухню, яка не мала на увазі жодної індивідуальности чи різноманітности у виборі кольору або матеріалу, фабрика Cesar вже тоді успішно конкурувала на європейському ринку, маючи у своєму арсеналі класичні кухні, кухні-лофт, кухні-модерн та ін.

   Не припиняються і зараз розробки та пошуки нових матеріалів та комплектовання провідних європейських фірм для своїх зразків.
   Cesar в 2017 році знизив ціни на свої кухні, в той час як конкуренти постійно їх піднімають протягом року, пояснюючи це дедалі більшим попитом на сировину, інфляцією та ін. зберігши при цьому рівень якости кухонь VIP класу! І як наслідок — зріс продаж!
   Перебуваючи у тісній співпраці з цією фабрикою, починаючи з 2000 року, ми і зараз пропонуємо її нашим замовникам, як безкомпромісний варіант при виборі кухні за функціональністю, сучасністю, ефектністю!

   Schiffini

   Була заснована у 1920-х роках і займалася постачанням комплектовання на верфі. Згодом спеціалізація була предметніша - оснащення камбузов військових і цивільних суден. У 1950-х роках Schiffini переорієнтувалася на виробництво кухонних меблів і стала першою італійською компанією, яка розпочала серійне виробництво модульних кухонь. Відмінна риса моделей цієї фабрики — брутальність та масштабність.

   Snaidero

   Засновник фабрики Ріно Снайдеро не побоявся у тяжкому повоєнному 1946 році замислити виробництво меблів. На той час то був ризик, адже тоді ще не звучало на весь світ «італійські кухні»! Але для Ріно то був ризик не навмання, а спертий скоріше на інтелект та майстерність. Через роки, Snaidero є всесвітньо відомий бренд італійських кухонних меблів, який співпрацює з відомими архітекторами та дизайн- студіями, серед них відома Pininfarina, завдяки якій у моделях фабрики з'являються плавні, округлі лінії, тоновані стекла, блискуча лакована поверхня та обов'язкова присутність металу - дизайн, властивий автомобілебудуванню.

   Binova

   Історія цієї фабрики почалася в майстерні ремісників Джованні та Франческо Боллетта, які з молодого віку навчилися правильно працювати з деревиною, виконуючи кухні на замовлення з деревини, працюючи в майстернях різних теслярів в Ассізі. Джованні додав до своїх навичок спеціалізовані знання міцности кузовів автомобілів, працюючи в General Motors. Завдяки цим поглибленим знанням у галузі механіки та передових технологій розпочалася історія Binova у світі якісних кухонь на замовлення.

   Castagna Cucine

   Її заснувником був Франческо Кастанья 1958 року. Він спеціалізувався від початку на мистецтві підготовки дерева для створення кухонь. На сьогодні фабрикою керують його діти, зберігачі сімейні традиції, які домоглися вищости форм та відтінків у меблів, використовуючи деревину, метал та мармур. Рішення дизайнерів фабрики дозволяють персоналізувати стиль кухонних меблів та координувати його з іншими кімнатами приміщення, такими як м'які меблі, столи та стільці, меблі для вітальні, перегородки тощо.

   Segno Bianca

   Проектно-дизайнерська компанія, що має свої виробничі площі, дизайнерів, випробувальний цех для своїх винаходів. Купити кухню, у Segno Bianca означає отримати продукт, в якому креативність, технологічність, властиво Segno Bianca втілені у вашому індивідуальному випадку (в них просто немає каталогу моделей). Кожна наступна ідея, втілена в життя, є показником чудової злагодженої роботи дизайнерів і конструкторів.

   З виробництва виключено ДСП, во всіх виробах корпуси лише з фанерованої плити. Немає стандартних розмірів модулів, усі модулі виготовляються індивідуально, згідно з кресленнями архітектора. Це і називається в італійців кухня на замовлення. У фабрики немає обмежень щодо вибору шпону, фарб та інших матеріалів.

   Унікальна технологія нанесення фарби на поверхню. Перераховувати переваги можна довго, залишилося додати, що якість складання модулів дуже високому рівні.

   Misura Emme

   Фабрика розташована на півночі Італії. Спеціалізується на виробництві шаф, гардеробних, перегородках, столів та стільців, диванів та крісел. Основна її відмінність - тільки передові технології, використання при виробництві алюмінію та скла, шпону та ламінату.

   У 1902 році Джованні, батько Джузеппе та Луїджі Маскероні, заснував компанію в Маріано Коменсі, в самому серці родючого району Бріанца, відомого своїм чудовим меблевим виробництвом.

   Ноу-хау Misura Emme, яке передається з покоління в покоління, є поєднання консолідованих з часом знань та відданости сильним та імперативним цінностям. Зроблені в Італії за проєктами відомих архітекторів та реалізовані з використанням ремісничої культури професіоналів району Бріанца, меблі Misura Emme втілюють у собі бажання та можливості поєднувати традиції з інноваціями.

   Сьогодні компанія спроможна не лише пропонувати меблі високого рівня персоналізації та з індивідуальним дизайном, а й експортувати ці цінності, розробляючи рішення відповідно до міжнародних вимог. Інтуїція сім'ї та інновації, гнучкість та залучення нових підприємців, співпраця кращих дизайнерів у бізнесі є основою колекцій фабрики.

   Замовте попередній розрахунок

   Залишіть заявку,
   і з вами зв'яжеться наш менеджер    Залишіть свій номер телефону,
    і ми зв'яжеться з вами
    протягом години