top menu separator
 • UA
 • RU
 • Вгору

  Що кажуть про нас
  наші замовники?

  Олена Махненко

  У мене лишилися найприємніші враження від співпраці з цією компанією. Вибрали кухню CESAR..
  Кухня і зараз радує своїм блиском, красою та дизайном..
  Велика дяка салонові меблів CAESAR.

  Андрій Безчастнов

  Головний архітектор архітектурної студії
  Urban Group Architects

  Багато років працюю з Дмитром Настасюком і особливо радий працювати з його молодою та дуже перспективною командою в салоні кухонь та меблів Caesar. Завжди зустрічаю професійний підхід та персональне ставлення до замовника та архітектора. Складні завдання напрочуд завжди приймаються з непідробним інтересом та зацікавленістю у правильній реалізації поставлених завдань та умов. Завжди радий співпраці та здійсненню спільних проєктів.

  Катерина Авекина

  За весь час ремонту процес купівлі кухні виявився найпростішим. Прийшли до салону з ідеєю, пішли з готовим проєктом. Доставка, встановлення - все пройшло легко та швидко; ціна - набагато адекватніша за місцеві ринкові пропозиції. Користуємося кухнею вже більше року і жодного разу не пошкодували про вибір.

  Світлана Громико

  Купили 2 кухні у студії Італійських меблів Ceasar.
  Дуже задоволені, чудово підібрані матеріали та кольори. Висока якість, починаючи від фасадів, закінчуючи дрібницями.
  Замовлення прийшло вчасно, збирання зайняло кілька днів.
  Окремо хочеться відзначити Дмитра, як професіонала своєї справи, з чудовим почуттям смаку та розумінням усіх трендів!

  Геннадій Хижняк

  Замовляли кухню в 2009. Завдяки грамотному продуманому та дизайну, в нашій маленькій «стандартній чешці» вдалося створити дуже зручну і функціональну кухню. І, що важливо, фабрична італійська кухня вийшла практично за ціною місцевих саморобчин. А деякі рішення досі викликають заздрість у власників інших кухонь. Вразила робота збирачів: швидко, якісно зібрали меблі. І зробили все це дуже чисто, не розводячи сміття по всій квартирі. Практично після них навіть прибирання не треба було робити. І найголовніше – за 10 років кухня, фурнітура, поверхні та фасади, все працює і не втратили свій зовнішнього вигляду.

  Світлана Чаклош

  Моя «доросла» кухня на замовлення виявилася цілою подією. Завдяки архітекторам та збирачам меблів все пройшло успішно: стильний проєкт з урахуванням особливостей та побажань; найвища якість; реальні ціни. І дуже важливо, що повністю укомплектували технікою, стільницею, стіновою панеллю; доставили та встановили, як і обіцяли. Єдиний нюанс, довго чекали доставки з Італії, втрапили на їхні свята. Але очікування скрасив вибір столу та стільців, які надалі вразили своєю красою та практичністю. Дуже рада, що зупинилася на виробникові «Cesar», і що неабияк важливо, познайомилася з чудовими фахівцями. Рекомендую!

  Узнайте стоимость кухни вашей мечты!

  Оставьте заявку,
  и с вами свяжется наш менеджер

  Error: Contact form not found.

  Залишіть свій номер телефону,
  і ми зв'яжеться з вами
  протягом години