top menu separator
 • UA
 • RU
 • Вгору

  Італійські кухні 10 років потому

  Автор: Цезарь Эксперт-в-кухнях
  Опубликовано 29.09.2018 в 14:00

  В Одесі меблевих салонів, що пропонують європейські меблі та кухні на замовлення, безліч. Великі відмінності в дизайні та конструктивній побудові присутні, як правило, у фабриках, які залучають дизайнерів з ім’ям або всесвітньо відомі дизайн студії, у яких натхнення вистачає і створення малюнка профілю на автомобільній покришці й на розробку форми унітазу. Можна знайти відмінності у виконанні, що позначилися на зручності, довговічності та ціні. У нас на ринку найпрезентованішими є італійські виробники.

  Пропрацювавши понад 15 років із європейськими меблевими фабриками, вважаю, що на сьогоднішній день гідної альтернативи їм немає. Ви спитаєте, а як же німці, французи? Так, вони гарні теж за багатьма параметрами, але… нумо детально.

  Що підкуповує в італійців? – сучасний дизайн. Незалежно від стилю (модерн, лофт, мінімалізм, у класичному виконанні) вони завжди будуть законодавцями моди.
  Німці: це завжди практичність, увага до дрібниць та багате технічне обладнання, яке за вартістю може перевершувати самі кухонні меблі.
  Дизайн у них може не змінюватися дуже довго, але вражає багатство вибору кольору. І, судячи з дизайну їхніх кухонь (не беру до уваги VIP сегмент), німці не звертаються по допомогу в італійські дизайн-бюро, як при проєктуванні своїх автомобілів.
  Із французами довелося попрацювати небагато, і, на скільки я знаю, в Одесі зараз ніхто їх цілеспрямовано не репрезентує. Гадаю, основна причиною є вартість, часто не підкріплена шикарним зовнішнім виглядом.
  Аби продовжувати пропонувати своїм замовникам італійські меблі та характеризувати її як дуже надійні, вирішив провести опитування своїх «старих» замовників. Думаю, що найкраще зможуть розповісти про всі плюси та мінуси цих кухонь самі господині після інтенсивної експлуатації 10 років і більше. Вони, як ніхто, об’єктивно зможуть оцінити свій комфорт чи незручність, надто, коли є можливість заявити про це людині, яка рекомендувала та проєктувала їхню кухню.

  Вирішив розпочати зі «старих» клієнтів, починаючи з 2002 року. Велика їм дяка за те, що відгукнулися, а багато хто дозволив і сфотографувати.
  Побачене перевершило всі мої очікування. Це той випадок, коли немає приводу міняти меблі! Приємно було почути, що у квартирі після ремонтів, які супроводжувалися розбиранням та збиранням меблів, зайві сантиметри не з’являлися. Якщо і виникали які-небудь дефекти, то здебільшого це не було пов’язано з якістю: поставили розпечену сковороду, поламали петлю на фасаді кухні з навішеним відром під сміття через надто старанну трамбування тощо.
  Навіть у місцях протікання води не спостерігалося особливих проблем через чудові водовідштовхувальні властивості італійського ДСП.
  Щоденна експлуатація не призвела до зміни проміжків між фасадами, і то протягом 14 років!! Тоді, ще на початку 2000-х, не були розроблені доводники на петлях та висувних механізмах, і, отже, фасадами плескали весь цей час. Особливо було приємно чути схвальні відгуки на свою адресу щодо продуманости композиції, що дало в результаті ефектний зовнішній вигляд, властивий кухням VIP, і комфорт у роботі. Як підтвердження цьому – ніхто не відмовився зустрітися зі мною!

  Друга причина провести це дослідження – визначитися в якому напрямку далі розвивати свій бізнес. Розглядалися пропозиції виготовляти меблі на місцевому ринку, враховуючи знижену купівельну спроможність населення та мій багатий досвід та навички.
  Але дослідивши, що відбувається зараз на місцевому ринку, категорично відмовився.
  У боротьбі за клієнта на чільне місце поставлено питання про ціну, а все інше проминають. І якби ж то стосувалося лише якости продукту! Але воно стосується здоров’я замовника, екологічности! У всьому світі існують стандарти якости, будь-який товар, призначений для житлового приміщення, має бути сертифікований. Більшість місцевих майстрів мають свої стандарти, орієнтовані на ціну. Про шкоду формальдегіду знають усі, (для тих, хто не знає – у Вікіпедії все написано), але хто з місцевих виробників захищає свої меблі від випарів формальдегіду? Це буде дорого для клієнта, і виріб буде не конкурентноспроможним. Є сумлінні фірми у нас у місті, вони намагаються відповідати європейським стандартам, але то відразу відбивається на ціні, яка іноді перевищує італійські аналоги.
  Моє глибоке переконання, що найлегше продати те, що подобається тобі самому, і після численних візитів за старим об’єктом, мій вибір остаточно утвердився на італійських виробниках!

  Усі фото проєкту

  Побачити більше →

  Следуйте нам в соцсетях

  Закажите предварительный просчет

  Оставьте заявку,
  и с вами свяжется наш менеджер  Залишіть свій номер телефону,
  і ми зв'яжеться з вами
  протягом години